Моя корзина (0)
Фильтр товаров
В обрамлении


Назначение


ПодсветкаУсловия монтажа
Форма

Дзеркала

Фильтр товаров
В обрамлении


Назначение


ПодсветкаУсловия монтажа
Форма

Spark Decor - Магазин дзеркал власного виробництва

"Ви заслуговуєте на найкраще дзеркало!" - Ця цитата якнайкраще відображає наш підхід до створення дзеркал! Тому що виробництво компанії ось уже 26 років займається виготовленням різноманітних дзеркал на замовлення.
І на сьогоднішній день ми можемо запропонувати масу як стандартних, так і індивідуально розроблених варіантів дзеркал, будь-то:
  • дизайнерські дзеркала за індивідуальними проєктами

Дуже часто дизайнер або сам замовник вигадує свій індивідуальний дизайн дзеркала - нестандартних форм і розмірів, з використанням різних декоративних матеріалів, рам, нестандартною лінією підсвічування і т.д. Ми завжди намагаємося йти назустріч та виготовити таке дзеркало, яке хоче наш клієнт.
  • дзеркала нестандартної форми

Круглі, квадратні, прямокутні, овальні, шестикутні і навіть дзеркала у формі ляпки – все це є в магазині дзеркал. Додатково просте дзеркало можна укомплектувати нагріванням, підсвічуванням амбілайту або прикрасити кромку фацетом.
  • дзеркала зістарені

Особливо улюблена дизайнерами категорія італійських дзеркальних полотен, що вирізняється своєю яскравістю, незвичайністю та неповторними ефектами. Найчастіше зістарені дзеркала використовують для декорування стін та стель. У нашому інтернет-магазині дзеркал ви можете побачити кілька готових варіантів зістарених дзеркал в обрамленні, які в основному є декоративним елементом інтер'єру.
  • дзеркальні панно

А ви знали , що згідно класичної теорії  фацет і  дзеркальне панно вперше зявились у Франції приблизно два століття тому? І хоч змінюється мода , змінюються часи - дзеркальне панно модифікується і модернізується і сьогодні є одним з найкращих способів візуального розширення простору! А ще дзеркальне панно - це не тільки ромби і квадрати! Це різноманітні сполучення форм і кольорів скла та дзеркала. І тому якщо ви шукаєте де ж замовити дзеркальне панно у власний розмір і смак - то вам саме до компанії SPARK. Бо наше виробництво і талановиті спеціалісти зроблять дійсністю ваші задумки!

Жодну квартиру, будинок, офіс, громадське місце не можна уявити без дзеркала. Виходячи з дому чи офісу ми дивимось у дзеркало у передпокої. Вмиваємося вранці перед дзеркалом у ванній кімнаті. Прикрашаємо гарним дзеркалом у рамі свої вітальні. Тішимо своїх малюків барвистими дзеркалами в дитячу. Але не варто думати, що дзеркало – лише функціональний предмет інтер'єру. Дзеркала створені для того, щоб прикрашати, освітлювати інтер'єр, розширювати простір і наповнювати його світлом.
Ми щиро сподіваємося, що в нашому інтернет-магазині дзеркал ви знайдете своє найкраще дзеркало, яке радуватиме вас та ваш будинок!