Моя корзина (0)
Фильтр товаров
Способ открытияУсловия монтажа

Скляні шторки

Фильтр товаров
Способ открытияУсловия монтажа
Скляна душова шторка на ванну

Надати існуючій ванній кімнаті новий і сучасний вигляд можна навіть не починаючи грандіозний ремонт. Наприклад, можна встановити край існуючої ванної скляну душову шторку. При цьому ви набуваєте не тільки естетичного та сучасного вигляду ванної кімнати, але й сухої підлоги при купанні. Це відмінний варіант для тих, хто хотів би мати душову кабіну та ванну одночасно.
Ми можемо запропонувати вам безліч різних варіантів скляних душових шторок, різних за дизайном, кольором скла та фурнітури, а також функціональним можливостям.

Стаціонарна душова шторка на ванну


Найпростіший варіант – нерухома душова шторка на ванну, яка одним краєм кріпиться до стіни з боку душової лійки, нижньою стороною ставиться на край ванної, а зверху фіксується штангою під 45 градусів. Така душова стулка - стильне, лаконічне та практичне рішення.

Розпашна душова шторка на ванну


Для тих, хто любить поплескатися в душі, рекомендуємо більш удосконалений варіант душової шторки, який дозволить захистити від розбризкування велику площу ванної, завдяки можливості складатися і розкладатися. Це така модель душової шторки, де одна частина залишається стаціонарною та нерухомою, а інша – рухлива розстібна.

Душова шторка на ванну, що складається


Мало хто знає, що можливості фурнітури дозволяють виробляти душові шторки навіть з таким механізмом складання, як складання «книжкою» або «гармошкою». Це дозволяє значно економити простір і при цьому максимально зберегти вам суху підлогу у ванній кімнаті. Завдяки такій конструкції ваша скляна душова шторка може досягати в розкладеному стані 1800 мм і закривати всю довжину ванної.

Що являє собою правильна і надійна скляна душова шторка?


Коли ви шукаєте сантехніку для вашої ванної кімнати, ви повинні пам'ятати, що вона має бути міцною та красивою. Вартість високоякісної душової шторки зі скла не слід недооцінювати, оскільки це інвестиція.

Зовнішній вигляд високоякісного душового скла може прослужити довго та покращити загальний вигляд вашої ванної кімнати. Ціна скляної душової шторки може бути вищою за аналог у пластику, але скло, будучи міцнішим, екологічно чистим і надійним продуктом, безумовно того варта.