Моя корзина (0)
Фильтр товаров
Вид дверей

Условия монтажа

Душові двері

Фильтр товаров
Вид дверей

Условия монтажа

Душові двері зі скла


Компанія SPARK пропонує широкий асортимент скляних душових дверей

Залежно від вибраного дизайну та переваг за варіантом відкриття скляних душових дверей можемо запропонувати декілька варіантів конфігурацій:

Нерухлива душова стулка з відчиненими дверима


У випадку, якщо простір дозволяє, а ваш отвір для душових дверей становить більше 80 см, то один з оптимальних варіантів конструкції – поєднання нерухомої душової стулки з дверцятами. У цій конструкції нерухома стулка кріпиться до однієї зі сторін ніші, а скляні душові двері можуть кріпитися як на нерухому частину скла, так і на другу частину ніші – до стіни.

Нерухлива душова стулка з розсувними дверима


Нерухлива душова стулка з розсувними дверима складається із двох частин. Перша – це стаціонарна душова стулка, яка залишається нерухомою. Друга частина - це ковзна паралельно нерухомій стулці скляні душові двері, які ковзають зліва направо. Нерухомі стулки з розсувними дверцятами ідеально підходять для невеликих приміщень, де у вас немає місця для розстібних душових дверей.
 

Вбудовані скляні душові двері


Вбудовані душові двері можуть бути єдиними розчинними душовими дверима в ніші. У такому випадку скляні душові двері кріпляться за допомогою петель або однієї монопетлі до однієї сторони отвору і при закритті м'яко вкладаються в планку у відповідь, закріплену на іншій стороні отвору.

Скляні душові двері на замовлення


Безрамні скляні душові двері є найпоширенішим варіантом для ванних кімнат. Більшість моделей виготовляються на замовлення, що означає, що ви не обмежені серійними душовими дверима стандартного розміру. Одна з найважливіших речей при виборі безрамних душових дверей - це вимірювання та встановлення.