Моя корзина (0)
Фильтр товаров
Вид дверей


Условия монтажа


Душові кабіни

Фильтр товаров
Вид дверей


Условия монтажа


Душова кабіна зі скла


В останні роки популярність скляних душових кабін зросла, оскільки тенденції дизайну прагнуть мінімалістської естетики. Багато виробників відреагували на це створенням широкого асортименту конструкцій та стилів скляних душових кабін. Незважаючи на те, що наявність варіантів - це хороша річ, багато хто намагається розібратися який варіант душової кабіни підійде саме їм. Який тип скла є найкращим? Яка має бути душова фурнітура?
 

Що таке скляна душова кабіна?


Багато хто погодиться з тим, що скляна душова кабіна - це мінімум клопоту при збиранні та обслуговуванні. Досить простої маніпуляції, щоб вона виглядала блискуче чистою.

При хорошій установці та правильному обслуговуванні скляна душова кабіна – одне з найкращих рішень у ванній кімнаті, яке ви можете зробити. Це робить вашу ванну більш повітряною, яскравою і просторою.

Які душові кабіни на замовлення пропонує компанія SPARK?


Кутова душова кабіна


Якщо для душової кабіни у ванній кімнаті у вас відведений певний кут, ви можете вибрати один з варіантів конфігурацій у нас на сайті.

Це може бути конструкція, що складається з одного нерухомого скла та дверей. Або ж один із найпоширеніших варіантів кутової душової кабіни – так звана кабіна з дверима під 135 градусів, що дозволяє значно заощадити простір і душові двері при цьому безперешкодно відчиняються як назовні, так і всередину.

Якщо душова кабіна організована в ніші, то ми пропонуємо також кілька цікавих варіантів конфігурацій. Розрізняють розстібні та розсувні скляні душові кабіни. Є також один з нових варіантів відкриття – відкриття «гармошкою» або «книжкою», коли скляні душові двері складаються з двох і більш рухливих стулок, які складно можуть з'єднуватися між собою і відкриватися в будь-який бік.

Якісна італійська душова фурнітура для душових кабін.


Всі можливості моделювання конструкцій вашої душової кабіни залежать від можливостей душової фурнітури – петель, тримачів, штанг. Якість та можливості італійської фурнітури, яка закладена у виготовленні наших душових кабін дозволяє нам конфігурувати міцні та надійні конструкції за будь-якими стандартними та нестандартними проектами. Водночас ми дуже ретельно підходимо до вимог безпеки під час виготовлення душових кабін зі скла.

Насамперед скло обов'язково проходить процедуру загартування і стає в 6 разів міцнішим за «сире» скло. Сама душова кабіна крім обов'язкових комплектуючих (петель, тримачів та штанги) комплектується антибактеріальними ущільнювачами та спеціальними душовими порожками. Всі ці вимоги викладені та прописані у всіх європейських вимогах до якості з виробництва душових кабін.

Нестандартні душові кабіни на замовлення


З різних причин буває, що стандартні душові кабіни не підходять у проект ванної кімнати. Тоді найправильніший спосіб у цьому випадку – звернутися до нас! Тому що наші виробничі можливості дозволяють зробити душову кабіну у будь-який розмір, з будь-якими вирізами та навіть з індивідуальними малюнками. І при цьому це буде грамотно продумана нашими інженерами кабіна з урахуванням усіх технічних вимог, навантажень та правил безпеки.