Моя корзина (0)

Душові кабіни

Фильтр товаров
Вид дверей
Условия монтажа

Інтернет-магазин душових
кабін та дзеркал Spark Decor

Душові кабіни зі скла – органічний та функціональний атрибут сучасної ванної кімнати. Слід зазначити, що життя сучасної людини – це дуже швидкий темп життя і ми прагнемо облаштувати наш побут максимально комфортно та зручно. Що може бути простіше і зручніше, ніж прийняти душ у душовій кабіні зі скла або в тій же ванній, захищеній скляною душовою шторкою? Ще простіше і зручніше може бути тільки душова кабіна, виготовлена ​​на замовлення за індивідуальними розмірами. Наша компанія ось уже протягом кількох років допомагає своїм клієнтам знайти свою правильну, зручну та індивідуальну душову кабіну зі скла!
Чому ми?
Тільки ми можемо запропонувати 9 варіантів скла для вашої душової кабіни!
Тільки ми надаємо гарантію щонайменше 10 років на високоякісну Італійську душову фурнітуру, якою комплектуємо наші душові кабіни!
Тільки ми можемо запропонувати 5 кольорів фурнітури для вашої душової!
Тільки ми виготовимо вашу душову кабіну на індивідуальний запит протягом 10 днів!
За весь час роботи ми виділили 4 різні типи душових кабін:

Стеклянные душевые перегородки

В случае, если площадь позволяет сделать открытый вход , неограниченный дверью. Или что чаще в последнее время – дизайн в стиле лофт или мининимализм.

Душові шторки на вану

Також функціональний та затребуваний сучасний варіант організації ванної кімнати. Якщо вибрати скляну душову шторку в прозорому варіанті, то її ніби не видно і водночас вона чудово захищає від розбризкування води. До того ж така конструкція функціонально не відрізняється від повноцінної душової кабіни, і ви в такому разі маєте два в одному – і ванну та душову кабіну одночасно!
 

Скляні душові кабіни


Найфункціональніший і найсучасніший варіант оформлення ванної кімнати. Душові кабіни зі скла мають ряд переваг: компактність порівняно з класичною ванною, гігієнічність, довговічність, екологічність і що важливо – стильний дизайн. Купуючи душову кабіну у нас, ви купуєте стильний і довговічний виріб, який радуватиме вас багато років!
 

Скляні душові двері

У випадку, якщо дизайн вашої душової кімнати передбачений з душовою у вигляді вбудованої в стіну ніші, задуманий проріз ставиться скляні душові двері. У нас є кілька варіантів для такої конфігурації душової: розпашні душові двері, розсувні і навіть скляні двері, що складаються «гарморшкою».
Найчастіше, звичайно, ми стикаємося з індивідуальними проектами скляних душових кабін і наше виробництво дозволяє нам виготовляти найрізноманітніші варіанти – такі, які ви не зустрінете у виробників готових та стандартних душових кабін.