Моя корзина (0)
Фильтр товаров
Условия монтажа


Цвет фурнитуры

Душові перегородки

Фильтр товаров
Условия монтажа


Цвет фурнитуры

Душові перегородки зі скла
Скляні перегородки для ванної
Сучасний дизайн та тенденції в організації простору ванної кімнати змушують нас рухатися в ногу та з часом та створювати стильний, функціонально зручний та екологічно чистий продукт.

Саме тому сьогодні скляні перегородки для ванної кімнати стали важливою частиною кожного сучасного будинку. Часто забудовники планують ванні кімнати вже з плануванням під скляну душову кабіну або душову перегородку зі скла. Це дозволяє візуально розширити невеликий простір санвузла і надає ванній кімнаті стильного та сучасного вигляду.

У той же час скло - безпечний, простий у використанні та обслуговуванні матеріал, і що важливо - довговічний і екологічно чистий.

Душова перегородка зі скла
Можливості скляного виробництва дозволяють нам виготовляти душові перегородки зі скла різних конфігурацій та у будь-який необхідний розмір. Крім цього ваша душова перегородка може бути як з прозорого, так і тонованого, матового і навіть дзеркального скла. Конфігурації також найрізноманітніші – це може бути перегородка, що складається з одного нерухомого скла, двох і більше нерухомих стекол. Дуже часто можливості вибору кольору скла та кольору фурнітури допомагають дизайнеру створити унікальний та гармонійний інтер'єр ванної кімнати. Ми завжди стежимо за новинками у сфері дизайну ванних кімнат і намагаємося запропонувати та виготовити найновіші та наймодніші моделі душових. Так останнім часом потрібні душові перегородки в стилі лофт - в чорному душовому профілі, чорною квадратною штангою. Не менш затребувані дзеркальні душові перегородки – адже це ідеальний візуальний прийом, що дозволяє збільшити простір ванної кімнати рівно вдвічі!

Ваша скляна душова перегородка
Скляна душова перегородка може стати ідеальним компонентом вашої ванної кімнати.

Що може бути простіше в сучасному темпі життя, ніж вранці та ввечері швидко та комфортно прийняти душ? Ми допоможемо вам виготовити саме вашу перегородку, що ідеально підходить у ваш інтер'єр, з урахуванням усіх індивідуальних потреб і технологічних особливостей вашої ванної кімнати.