Моя корзина (0)
Фильтр товаров
В обрамлении
Дизайнерские

Назначение

Подсветка
Условия монтажа

Форма
Повний каталог

Фильтр товаров
В обрамлении
Дизайнерские

Назначение

Подсветка
Условия монтажа

Форма
Каталог дзеркал від компанії Spark

Наш інтернет-магазин готовий запропонувати вам дзеркала у ванну, передпокій, спальню, виготовлені в потрібний розмір, що має гарний полірований або фацетований край. Кріплення таких дзеркал можливе на алюмінієвому профілі, що несе, а можливо і безпосередньо з поклейкою на стіну.
Дуже часто дзеркало у ванну наклеюють на плитку або у спеціально залишене і не закладене плиткою місце. І тоді дуже зручно замовляти дзеркало у потрібний розмір з точністю до міліметра.
Дзеркало у ванній кімнаті – це, мабуть, найважливіша і красива частина інтер'єру. Саме ця деталь зробить вашу ванну світлішою, більше і легше. Купити дзеркало у ванній кімнаті можна в нашому інтернет-магазині в будь-який розмір, будь-якої форми та будь-якої комплектації. Для реалізації різноманітних побажань та ідей наших клієнтів ми тримаємо на складі великий асортимент дзеркальних полотен – дзеркало бриллиант, зістарені дзеркала, матові та тоновані дзеркала.
Дзеркало в передпокій замовити можна в будь-який розмір - хоч від підлоги до стелі. Часто це дає можливість збільшити простір передпокою буквально вдвічі. Грамотно розташоване дзеркало в передпокої не тільки дозволить вам перед виходом подивитися в нього, але й зробить ваш передпокій світлішим і просторішим.
Останнім часом дизайнери дуже часто візуалізують дзеркало в спальню - велике кругле над ліжком або смугами з обох боків. Також у спальню дуже часто потрібні дзеркала для макіяжу.